המקום פועל במתכונת של מרכז גמילה בלבד ללא בית מאזן

בית מאזן

המרכז עדיין לא נפתח ולא פעיל והתוכן שמוגש באתר הוא לצורכי מידע בלבד

  אנחנו כאן למען השקט הנפשי שלכם..  בית מאזן פרטי

  בלא מעט שלבים מהחיים שלנו אנו נזדקק למעט יותר אוויר ממה שאנו מקבלים במהלך כל השבוע, לא אנו לא מדברים על חופשה הכוללת בטן גב וקוקטיילים מבוקר עד לילה אלא על מקום ייעודי ומושלם להניח בו את הראש והוא לא אחר מאשר בית מאזן פרטי. במקום זה נוכל לקבל תנאי שהייה מעולים גם בכדי להתאוורר, אך בעיקר בכדי לעשות מעט סדר בראש, בין אם אנו מבקשים כלים טיפוליים ובין אם אנו מבקשים להיגמל מהרגלים רעים.

  ובבחירה בבית מאזן פרטי, מומלץ להגיע אל אנשי מקצוע מובילים ומוסמכים בתחום הטיפול כמו אלו שנוכל למצוא אצל פטריק קליניק המעניקים שירותים פסיכולוגים ופסיכיאטריים מתקדמים.

  מגוון שירותים המוצעים בבית מאזן פרטי

  אך, מעבר לכל בית מאזן פרטי יכול להעניק לנו שירותים זמינים במהלך כל שעות היממה, בין אם אנו מתקשים לאסוף עצמנו מבחינה רגשית ונקלענו לעתות של משבר ובין אם אנו מתקשים להרים עצמנו מפרידה קשה. טיפול עצמי ומדויק לנו במקרים שכאלו הוא לא רק בחירה "טבעית", אלא דאגה אמיתית עבור רווחת הנפש שלנו והיכולת שלנו להתמודד עם מקרים כאלו שעוד עלולים לפגוש אותנו בעתיד.

  על כן, בחירה שכזו תיעשה דרך טובי המומחים ובעלי הניסיון כדוגמת פטריק קליניק, המעניקים טיפול כולל לכל סוגי ההפרעות הנפשיות והתמכרויות, דרך טיפולים חדשניים ועכשוויים עם אנשי מקצוע מיומנים ותנאי שהייה ברמה הכי גבוהה שנוכל לבקש לעצמנו.

  בית מאזן פרטי לכל גיל

  לא פעם אנו עלולים "לסחוב" עימנו הרגלים לא נעימים, החל מהימורים שמתפתחים וגדלים בזמן לחץ ועד לצריכה מוגברת של אלכוהול. מקרים כלו ועוד מקרים אחרים יכולים להיעזר דווקא בבית מאזן פרטי, שיוכל להעניק סביבה שקטה ראויה ומכילה בכדי לשנות הרגלים אלו, מבלי לשמוע שיפוטיות נוקשה מצד המשפחה או החברים ולקבל הכלה מלאה וכוללת.

  מקרים כמו שציינו יכולים לאפיין קבוצת גיל באוכלוסייה, מנוער ועד לבני הגיל השלישי ולכן קבלת כלים וקבוצה תומכת ומכילה תוכל להעניק קרקע מושלמת לשינויי מתבקש ולהתמודדות טובה יותר עם הבעיות שאנו מנסים להעלים ולטשטש.

  מה הוא בית מאזן?

  את התחושה הזו שאנו כבר "חנוקים" לא מעט מאיתנו מכירים, זאת תחושה שיכולה להתלוות אלינו במהלך כל היום או לעיתים אפילו לתקופה לא קטנה. תחושה זו יכולה להתבטא כתחושה של מחנק, שתעיב על סדר היום שלנו, בין אם יהיה תובעני ובין אם יהיה קליל או שתוכל ללוות אותנו ולצוף ברגעים קריטיים ומאושרים כאחד.

  על כן, אחד הפתרונות המעולים לכך הוא לא אחר מאשר בית מאזן בו נוכל למצוא עבורנו את השלווה הנכונה והנקייה ביותר עבור הנפש שלנו, ובבחירה כזו מומלץ להגיע דווקא אל פטריק קליניק המעניקים שירות פסיכולוגי מקצועי ומנוסה לכל סוגי הטיפולים.

  בית מאזן – לעצור ולנשום

  הרי כולנו מכירים את המרדף היומי שאנו חיים בו, בין אם זה אחר קריירה מוצלחת יותר ומאתגרת יותר ובין אם זה במציאת זוגיות נכונה או התנהלות פיננסית מחושבת יותר. לחצים ורדיפות אלו לעיתים יכולים להיות באחורינו, שכן אם לא נדע לעצור ולנשום לרגע נתקשה מאוד להמשיך לעבוד באותו הקצב שאנו מבקשים. לכן, בית מאזן יכול להיות פתרון מושלם, גם עבור אלו המרגישים צורך ב"ניתוק" של כמה ימים או פשוט לעצור ולנשום שוב.

  את היכולת הזו לנשום שוב נוכל לקבל דרך מגוון טיפולים שונים ומתקדמים כיום, אשר יכולים להתאים לנפגעי חרדה, למצבי קיצון וכמובן למשברי נפשיים שונים ואחרים תוך כדי חתירה מלאה לשיקום ולחזרה מיטבית אל השגרה.

  הכלה, תמיכה ומשפחתיות בבית מאזן

  בכל הקשור לטיפול או "עצירה" במקום כמו בית מאזן חשוב שנדע כי נוכל להגיע כפי שאנחנו, ללא כל שיפוטיות מהחברה וללא צורך להתנצל או להלקות עצמנו על מעשים עבר. בטיפול בבית מאזן נוכל לקבל אוזן קשבת, תמיכה ללא סייג ודיאלוג ענייני ופתוח עם המדריכים והמלווים המקצועיים. חשוב לוודא לפני בחירת בית מאזן, כי הוא נמצא תחת פיקוח של משרד הבריאות ועונה על התנאים להפעלתו.

  ובכדי למצוא בית מאזן ברמה הגבוהה ביותר, נוכל לפנות אל פטריק קליניק אשר מציעים לא רק תנאי שהייה מהגבוהים שיש כיום, אלא ליווי מקצועי ומנוסה תוך כדי בנייה תוכנית שיקוים מעולה.

  בית מאזן מחיר

  לא אחת הנפש שלנו תבקש זמן של מנוחה, כזה שניתן לקבל לא רק בחופשה מהנה וארוכה עם החברים והמשפחה אלא כזו שתעניק באמת שלווה וכלים להתמודדות טובה יותר עם מצבים חברתיים או נפשיים. את כל אלו נוכל לקבל דרך טיפול בבית מאזן, שיוכל להעניק לנו לא רק כלים ודרכים להתמודדות אלא גם שהייה בטוחה ומוגנת.

  אבל לפני שאנו ממהרים לבדוק אחר בית מאזן מחיר, ישנם כמה קריטריונים שיוכלו לעזור לנו להגיע אל בית מאזן ואף לקבל הנחה מסוימת. עם זאת, כאשר אנו בוחרים אחר בית מאזן, מומלץ שנעשה זאת אצל המומחים כמו אצל פטריק קליניק המובילים בתחומי הטיפולי הנפשיים.

  בית מאזן מחיר ופרמטרים

  הדרישה עבור בתים מאזנים הולכת ועולה בשנים האחרונות, מה שמוביל גם להתערבות של חלק מקופות החולים הגדולות כאשר בחלקן ניתן לקבל שירות זה ללא עלות. ולפני החיפוש אחר בית מאזן מחיר יש לבדוק אם אנו עונים על הקריטריונים השונים של קופות החולים. הראשונה היא קבלת הפנייה מפסיכיאטר מטפל ואת שם הבית המאזן המומלץ, שנית יש לבצע פנייה והתאמה אל מול הבית המאזן הכולל בדיקות הערכה שונות. ולבסוף אם קיימת התאמה, הצוות כמובן יעדכן את המטפל.

  בתוך כל אלו חשוב לזכור כי גם אנו נתבקש לבצע עבודת מחקר קטנה, גם על מנת להכיר ולהבין אילו בתים מאזנים יש ומה מהם יכול גם להתאים לנו ולצרכים להם אנו זקקים.

  בית מאזן מחיר משתלם ושירות אדיב

  חיפושים אחר בית מאזן מחיר לא אמורים להוות מכשול ברצון שלנו לטפל בעצמנו, לכן בכדי לא לגרור זמן בהליכים בירוקרטים אל מול קופות החולים, שווה למצוא בית מאזן בצורה פרטית. נכון המחירים משתנים בכל הקשור לשירותים מסוג זה בצורה פרטית, אך חשוב לזכור כי טיפולים אלו חשובים וקריטיים עבורנו ועבור היקרים לנו ועל כן השקעה שכזו תעזור לנו להמשך.

  ובבחירה של בתי מאזן מומלץ לבחור דווקא במקום בעל שירותי שהייה מעולים וכלים טיפולים מתקדמים כמו פטריק קליניק המציעים מערך שירותים מגוון וראוי לכל טיפול.

  הבית המאזן

  ישנם רגעים כאלו בהם אנו נצטרך מעט אוויר לנשימה, לאו דווקא לצאת אל טיול מהנה וחובק הרים ועולם אלא דווקא כמה רגעים של שקט בין ההמולה. רגעים כאלו המלווים בנפילות מתח או מעוררים חרדות מורכבות וקשות, ניתנים כיום לטיפול ולקבל כלים מתאימים במקומות כמו הבית המאזן. בו ניתן לקבל טיפולים קבוצתיים, תמיכה וליווי מקצועי ובעיקר מענה והכלה למגוון מצבים מורכבים.

  ובבחירה של מקום כמו הבית המאזן, מומלץ להגיע אל קליניקה מנוסה בתחום כמו פטריק קליניק המעניקה רשת תמיכה הכוללת צוות זמין, מתקני שהייה ברמה גובה ומקצועיות שאי אפשר למצוא בשום מקום.

  הבית המאזן – אלטרנטיבה לאשפוז

  לא פעם הצורך שעולה עקב אשפוז מלווה גם בלא מעט חששות, חלקן מוצדקות וחלקן לא, אך עיקר החששות נעוצים דווקא בחוויות טראומטיות מאשפוז לאו דווקא בכפייה או במוסד ציבורי. על כן, תוכנית הבית המאזן מאפשרת כיום חלופה לאשפוז, תוך כדי קבלת כלים מקצועיים לאורך כל השהייה בבית המאזן.

  לצד אלו, החלופה של בית מאזן היא בעיקרה על מנת להעניק למטופלים סביבה תומכת, שלא רק תעסוק בטיפול הבעיה אלא גם בפיתוח יכולות שונות תוך כדי צבירה של חוויות מוצלחות וזמני העשרה ופנאי מוגדרים. בתים אלו מיועדים לא רק לשמש כחלופה, אלא גם בכדי להקל על העומס בחדרי המיון הפסיכיאטריים וגם להעניק מענה רפואי הולם ושלם.

  איך נבחר את הבית המאזן ומה עדיף?

  ישנם כמובן עשרות תוכניות הפועלות במתכונת של הבית המאזן, בחלקם נוכל לקבל השתתפות עצמית דרך הקופה ובחלקם לא. מבין התנאים להשתתפות של הקופה, נתבקש לעבור אבחנה של פסיכיאטר, המלצה של המטופל להגיע אל בית מאזן אותו בוחר וכמובן התאמה בין הבית המאזן אל בין המטופל וצרכיו השונים. במידה ואכן נענו על כל הדרישות וההגדרות, קופת החולים אמורה לכסות את משך השהייה שלנו בבית המאזן.

  ובכדי לקצר את ההליכים ולקבל צוות מקצועי מיומן ומנוסה בכל הקשור להענקת כלים פסיכולוגים ופסיכיאטריים, מומלץ להגיע אל פטריק קליניק המתמחים במנעד שירותים פסיכולוגים הכוללים בתי מאזן, שירותי גמילה, טיפולים תרופתיים ועוד.

  בית מאזן נותן מענה מקיף ויסודי

  ניתן לתת מענה יסודי בתוך הקהילה במעטפת מקצועית ורפואית לאנשים במשברים נפשיים חריפים באמצעות המסגרת הטיפולית של בית מאזן של עמותת ניקה ישראל. בית מאוזן יכול למנוע את הצורך בטיפול נפשי באשפוז. תהליך שיקומי בגישה אישית ואינטימית המותאמת למצב המטופל מתאפשר בזכות מכלול הטיפולים המקיף, כאשר המטרה של תפיסה פורצת דרך זו, אשר יושמה בהצלחה בתחום בריאות הנפש בישראל, היא להקים סביבה תומכת על מנת שאנשים יוכלו לחזור לאיזון ולשגרת יומם. הוא מציע אפשרויות טיפול אישי ומערכתי.

  אילו שירותים ניתן למצוא בבית מאזן?

  האגף לבריאות הנפש במשרד הבריאות קבע הנחיות להפעלת בית מאזן, והנחיות ברורות כיצד אמור לפעול פועל בית מאזן. התערבות ראשונית במשבר הכרוכה בשהות ממושכת במהלכה תוחלט אסטרטגיית הטיפול בהתאם לייעוץ מקצועי ורפואי. ההליכים יבוצעו בהתאם לסטנדרטים רפואיים מוכרים תוך שימוש בטכניקות העדכניות ביותר. קבוצת אנשי מקצוע ומטפלים תציע משאבים להתמודדות וניהול המשבר. בעת מאזן מציע מגוון שירותים כמו:

  • צוות מלווים עם מומחיות במצבי משבר וחזרה לאיזון מספקים תמיכה וליווי 24/7.
  • תמיכה פסיכיאטרית במהלך טיפול תרופתי או כל התאמות נדרשות.
  • פסיכותרפיה קבוצתית ופרטנית.
  • מגוון טיפולים משלימים, לרבות CBT, , עבודה עם צמחים, טיפול במוזיקה ויצירה ועוד.
  • תזונה מאוזנת, פעילות גופנית סדירה, סדר יום קבוע וניקיון במרחב האישי.

  בתום תקופת השהות בבית המאזן, התמקדות בהבטחת המשך הרצף הטיפולי, לרבות תעסוקה, סיוע בתיאום הטיפול השוטף בקהילה, ובמידת הצורך, ליווי לצורך היכרות עם המוסדות הרלוונטיים, ארגונים, ומסגרת.

  אילו מטרות משרת בית מאזן?

  לאלו מעל גיל 18 אשר חווים משבר נפשי חריף שלא ניתן לשלוט בו בבית ומצריך אשפוז אך מעוניינים לקבל טיפול בקהילה תומכת, בית מאזן מספק מסגרת טיפולית. הצוות של ניקה ישראל בבית המאזן עובד עם מספר מומחים ממגזרים שונים המאפשרים דיוק במגע הטיפולי. למטופל ולבני המשפחה יש את מירב אפשרויות הטיפול בגישה הטיפולית הביתית. צוות המומחים של ניקה ישראל מורכב מיועצים מושכלים ומנוסים וכן מומחים מוכשרים ומנוסים בבריאות הנפש כגון פסיכיאטרים, פסיכולוגים, עובדים סוציאליים, מטפלים בהבעה ויצירה, CBT ומטפלים רגשיים. לקבלת פרטים נוספים על אפשרויות אשפוז בבית מאזן ניתן לחייג עכשיו לניקה ישראל.

  cloud
  cloud