המקום פועל במתכונת של מרכז גמילה בלבד ללא בית מאזן

התמכרות לקוקאין

ישנם לא מעט סמים המסתובבים להם בשוק השחור בצורה חופשית, חלקם מתחפשים לסמים "קלים" וחלקם מצליחים להשתלב במגוון מפגשים חברתיים בכל הסוגים והמינים. אך רובם הגדול של הסמים עלול להוביל גם למעגל התמכרות כואב, בדיוק כמו התמכרות לקוקאין אשר עשויה להוביל לרצף של תופעות פיזיולוגיות ונפשיות לא נעימות לצורך ולסביבה שלו. במקרים כאלו, מומלץ להגיע באופן מידיי למרכז גמילה אשר יוכל להעניק טיפול ראוי ומקיף להתמכרות שכזו, על כן בחירה של מרכז שכזה צריכה להיעשות בקפידה. לכן, אנו ממליצים על פטריק קליניק, המציעים מגוון שירותים פסיכיאטריים, תהליכי גמילה מכל סוגי הסמים וצוות מקצועי ומנוסה בכל שעות היממה.

התופעות של התמכרות לקוקאין

כמו כל התמכרות גם התמכרות לקוקאין מביאה עימה שלל תופעות שונות, הראשונה בהן עלולה להיות קריטית עבור לא מעט גברים והיא פגיעה בתפקוד המיני. קוקאין כמו סמים אחרים עלול להוביל לשורת בעיות בתפקוד המיני הכוללים בין היתר: עיכוב בשפיכה, בעיות בביצוע, בעיות זקפה ועוד תסמינים שונים. אל כל אלו מצרפים תסמינים כמו: בעיות ארוכות טווח בשינה, ערנות מוגברת ולעיתים השפעה שעלולה להימשך מעל לשלושים שעות ברצף!

אל תסמינים אלו מתלווים התנהגויות שונות כמו דיבור מוגבר ושוצף שאינו מפסיק מצידו של המשתמש, ואליו מצטרפת תחושת "כל יכול" אשר עלולה לסבך בין היתר את המשתמשים בסם. מלבד כל אלו הקוקאין אחראי בצורה ישירה על שינוי קיצוני בהתנהגות, החל מהתקפי חרדה קשים ועד תוקפנות ואגרסיות בלתי נשלטות.

איך להתנקות נכון לאחר התמכרות לקוקאין?

אחת הדרכים הפופולריות להתנקות מהתמכרות לקוקאין היא בהרשמה לקליניקה המתמחה בכך, בצורה כזו יוכלו המטופלים לקבל חוויה מכילה ושיקומית, לעיתים דרך עבודה קבוצתית ולעיתים בצורה פרטנית. אבל כך או כך התנקות בקליניקה ייעודית, תעניק גם כלים להמשך הדרך ולא רק לפרקטיקה המנקה שיש לעבור בעת ההליך. שכן כלים אלו אמורים להוות בסיס איתן לשמירה על תהליך הגמילה שיעבור המטופל.

ובבחירה של קליניקות לגמילה, קליניקת פטריק קליניק מעניקה שירותים מלווים לכל סוגי המילה עם ידע עשיר, צוות מקצועי מיומן ומתקנים ברמה גבוהה.

    אנחנו כאן למען השקט הנפשי שלכם..
    cloud
    cloud