המקום פועל במתכונת של מרכז גמילה בלבד ללא בית מאזן

שיקום פסיכיאטרי

נפש האדם עוברת לא מעט הליכים במהלך חייה, חלקם מורכבים יותר וחלקם מורכבים פחות כאשר שיקום פסיכיאטרי נחשב לאחד מאותם הליכים מורכבים. הליכים אלו הכוללים חזרה אל הקהילה, התמודדות עם מגוון רחב של סיטואציות חדשות/ישנות עלול לערער את יציבותו של הליך ולגרום לנסיגה ממנו. לכן בהליכים שכאלו מומלץ לבצע אותן דרך מסגרות מותאמות, שלא רק ידעו להכיל את המטופל ולהתאים את התוכנית במיוחד עבורו אלא להקנות כלים מעולים להמשך הדרך ולסיום ההליך. ובבחירה של קליניקה כזו, מומלץ להגיע דווקא אל פטריק קליניק המציעים מגוון רחב של שירותים פסיכיאטריים עם צוות רופאים מהטובים בתחומם.

שיקום פסיכיאטרי פרטי

עם הרפורמה שהוטמעה בשנים האחרונות במערכת בריאות הנפש של משרד הבריאות, ניתן כיום לעבוק שיקום פסיכיאטרי דרך מגוון רחב של קליניקות פרטיות. וכל זאת דרך כיסוי כמעט מלא של הקופה, נוכל לקבל את הטיפול הכי רלוונטי ומדויק עבורנו. הליך שכזה אשר נעשה בצורה פרטית מביא עימו בשורה עבור לא מעט מתמודדי נפש, שכיום אינם צריכים להסתמך על בתי החולים הציבוריים אלא לפנות לקליניקה על פי טעמם.

ומעבר להחזרים הכספיים שיקום פרטי יוכל להעניק לנו את המעטפת המושלמת להליך שיקום שכזה, החל מפעילויות העשרה שונות, טיפולי רפואיים חדשניים ועדכניים ועד לטיפול פרטני צמוד לכל מטופל ומתקני שהייה שאינם מביישים צימרים או בתי מלון.

מה הוא שיקום פסיכיאטרי?

שיקום פסיכיאטרי מושפע בין היתר מכל החוויות שנצברות במהלך הטיפול, כאשר הגעה אל חדרי מיון פסיכיאטריים בארץ עלולים להחריף לחלק מהמטופלים את התמודדות שלהם. יחד עם זאת בהיעדר מקום או אבחנה לקויה, עלולים חלק מהמטופלים להגיע אל מחלקות או קבוצות חברתיות שאינן תאומות להם. בשיקום פסיכיאטרי בצורה פרטית נוכל לבצע את ההתאמה בצורה הכי מדויקת לנו, החל מאופי הטיפול של הרופאים ועד לאופים של המאושפזים באותה המסגרת.

ובכדי למצוא את המסגרת כי מדויקת ודינמית שניתן למצוא כיום, ניתן לפנות אל פטריק קליניק המאפשרים סוגים רבים של טיפולים ושיטות טיפול פסיכיאטריות המותאמות להתמודדויות נפשיות שונות ומגוונות ומתקני שהייה מעולים.

    אנחנו כאן למען השקט הנפשי שלכם..
    cloud
    cloud