המקום פועל במתכונת של מרכז גמילה בלבד ללא בית מאזן

שיקום נפשי

ישנם לא מעט תהליכים אותם אנו יכולים לעבור לבד, החל מלימוד נגינה על גיטרה ואפילו עד למידה של שפה שנייה או שלישית. אך כאשר מדובר בהליך של שיקום נפשי, אנו לא יכולים לקרוע מיתר ופשוט לקנות חדש אלא נצטרך צוות שלם שיוכל להכיל אותנו ואת המורכבויות שעלולות להגיע עם הליך כזה. ובמרבית המקרים כאשר המסגרת מצליחה להתאים למטופל, הליך שכזה מצליח להניב פירות משמעותיים החוזרים אל הקהילה בצורה טובה יותר. ובבחירה של מסגרות כאלו, אחת ההמלצות היא ללא ספק פטריק קליניק הקליניקה שמציעה מגוון רחב של שירותים פסיכיאטריים, עם צוות רופאים ואחיות מהשורה הראשונה.

למה עדיף מסגרת בהליך שיקום נפשי?

ראשית, כל כי הליכים כאלו שואבים מהמטופלים לא מעט אנרגיה, שכן שיקום נפשי כולל ניסיון חזרה אל הקהילה ובעזרת כלים ומסגרת ראויה, ההליך יכול להתבצע בצורה מושלמת. מכיוון שבמסגרות כאלו ניתן גם לנהל חיי קהילה, להתמודד עם סיטואציות חברתיות, להיתקל בדילמות שונות גם בהקשר הטיפול וגם בקשרים חיים אחרים.

אבל בעיקר היכולת של מסגרת היא לאפשר למטופל לחוות סביבה תומכת, טיפול אישי שיוכל לסייע לו לא רק בהתמודדויות חברתיות אלא גם מול מורכבויות נפשיות שעלולות לצוץ בזמן הליך השיקום. מסגרת שכזו תועיל גם בחזרה אל הקהילה, החל מהמינון התרופתי ועד לטיפולים אישיים תכופים.

כל סוגי המסגרות והתהליכים להצלחת השיקום הנפשי

כיום, ישנם לא מעט מסגרות המספקות תהליכים של שיקום נפשי, דבר זה מאפשר למרבית המטופלים כיום לבחור בין אילו סוגי טיפולים יכולים להתאים להם, החל מהאווירה הקיימת במקום ועד לצורות השינה, סוג האוכל ועוד מגוון רחב של פרמטרים שונים. לצד כל זאת מרבית הקליניקות, בתים מאזנים ומקומות טיפול גם מוכרים בידי משרד הבריאות, כך שנוכל ברוב המקרים גם לקבל החזר כספי על הטיפול שעברנו.

וכשמדובר בקליניקה מקצועית ומעולה שתוכל לעזור לנו לעבור תהליכים רגישים וחשובים, מומלץ להגיע אל פטריק קליניק, המציעים שירותים פסיכולוגיים מהשורה הראשונה עם טובי הרופאים והאחיות בישראל. שם נוכל גם למצוא מתקני שהייה גבוהים וכמובן השגחה פרטית לאורך כל היממה.

שיקום נפשי פרטי

כאשר אנו עוברים טיפולים רפואיים, אנו מבקשים עוברנו ככל הנראה את הטיפול הטוב ביותר שיש, וכאשר אנו עוסקים בבריאות הנפש ככל הנראה שמעמות לכך הרבה יותר גבוהה. לכן, בבחירה של הליכי שיקום שונים כמו שיקומים פסיכיאטריים שונים מומלץ לעשותם דווקא במקומות פרטיים. כך למשל שיוקם נפשי פרטי יוכל לחסוך את חווית המיון בבתי החולים הפסיכיאטריים, וכמובן לקבל את הטיפול שיהיה המתאים ביותר עבורנו והמתקדם ביותר שקיים היום. ובבחירה של מסגרות לשיקום נפשי פרטי, מומלץ להגיע אל מרפאה ידועה ובעלת ניסיון רב כמו של פטריק קליניק המציעה לא מעט שירותים פסיכיאטריים שונים וברמה מקצועית גבוה.

למה שיקום נפשי פרטי?

יש הרי תהליכים שאנו יכולים להיות קצת יותר "רגועים" איתם ופחות להיות עם הרגל על הגז, אך כאשר מדובר בהליכים נפשיים מומלץ לקבל את הכלים הטובים ביותר לכך. לכן, הבחירה בשיקום נפשי פרטי היא לא בחירה פריווילגיית, אלא בחירה מושכלת ומודעת לאיכות שניתן לקבל במסגרות אלו. כאשר אלו יכולות לכלול גמישות מחשבתית בצורות הטיפול, מנעד רחב של כדורים עכשוויים, צוות המספק טיפול וליווי אישי לכל מטופל ועוד.

וכחלק מהליכים שכאלו חשוב גם לזכור כי לסביבתו של המטופל יש השפעה רבה, לכן מסגרות פרטיות עם טיפול אישי מסור ולא כזה אשר "לחוץ" להגיע אל המטופל הבא, בהחלטה יעזור בתהליך השיקום. לא די בכך שגם התפריטים השונים והמגוונים שניתן למצוא במסגרות אלו, עלולים לעזור מעט בהליכים אלו הדורשים לא מעט תעצומות נפש ואנרגיות.

שיקום נפשי פרטי: בחירה בריאה

שיקום נפשי פרטי איננו רק מעניק מעטפת כוללת לכל מטופל, אלא נותן גם שקט למשפחה ולסביבתו של המטופל. שכן מרגע התחלת השיקום הם יוכלו להיות סמוכים ובטוחים, כי היקר להם נמצא בידיים מקצועיות ומנוסות המבקשות לחתור אל פתרון וחזרה בטוחה אל חיי הקהילה.

ובחיפוש אחר קליניקה כזו, נוכל להיעזר דווקא בקליניקה של פטריק קליניק המובילה כיום מבין הקליניקות הפסיכיאטריות בארץ ובה ניתן לקבל מגוון רחב של שירותים פסיכיאטריים, במסגרות ומתכונות שונות המתאימים לכל מטופל ובכל שלב של שיקום.

    אנחנו כאן למען השקט הנפשי שלכם..
    cloud
    cloud