המקום פועל במתכונת של מרכז גמילה בלבד ללא בית מאזן

שיקום מתמודדי נפש

עבור לא מעט מתמודדי נפש, ההליך ההחלמה עלול לעיתים להיות ארוך וידרוש לא מעט תעצומות נפש בכדי לסיים תהליך שכזה. הליך כמו שיקום מתמודדי נפש, נשען בעיקרו על סביבה תומכת, על שגרה מגוונת ובעיקר על טיפול מקצועי נכון ומסור. כיום, ישנן לא מעט קליניקות המאפשרות מגוון רחב של טיפולים, בין אם באשפוזי יום, בתים מאזנים ועוד מגוון רחב של תוכניות המסוגלות להעניק מעטפת טיפול מושלמת וראויה. וכאשר אנו בוחרים מעטפת שכזו בכל הליך שיקום פסיכיאטרי, נוכל להיעזר בפטריק קליניק המובילים כיום בתחום הרפואה הפסיכיאטרית ומציעים מגוון רחב של טיפולים פסיכיאטריים במתכונות שונות ומותאמות.

למה נועדה מסגרת לשיקום מתמודדי נפש?

כמו שציינו מעל הליך של שיקום מתמודדי נפש, אמור להישען על סביבה וזו יכולה להתהוות לעיתים ובעיקר לשלבי החזרה אל הקהילה, דרך טיפול יום באחת מהקליניקות השונות. כך יוכל המטופל לחזר בצורה הדרגתית עד לפיתוח של חיי חברה מלאים, לצד הכלה והתמודדות נפשית והקניית כלים שונים להתמודדות טובה יותר.

אל צד כל אלו ניתן כיום לקבל החזרים תוך דרך קופות החולים, כל זאת הודות לרפורמה שהתבצעה בשנים האחרונות בתחום. כך שבכל צורה של טיפול או אשפוז שנבחר במהלך השיקום שלנו, נוכל לקבל בין אם בצורה חלקית ובין אם בצורה מלאה, החזר מקופת החולים בה אנו חברים. לצד זאת חשוב להכיר כי מתמודדי נפש זכאים לקבלת סל שיקוים מטעם המדינה, שיכול בהחלט לסייע בהליך השקום.

שיקום מתמודדי נפש: יתרונות רבים

תהליכים כמו שיקום מתמודדי נפש, מתאפשרים להצליח גם כן על ידי יצירת קשרים חברתיים והרגשת שייכות אל הקהילה. לכן בטיפולי יום או בבתי מאזנים, יכולים המטופלים לפגוש בחברה קהילה, להתנסות בחוגים שונים ולקבל עוד עזרים כיצד לרכוש חברים חדשים ולייצר סביבה תומכת. כל אלו חשובים גם בחזרה אל השגרה וגם כדי לגרום להליך לצלוח בצורה בריאה ובמציאת קליניקה המסוגלת לספק מסגרת מכילה, צוות מקצועי ומנוסה ומתקנים ברמה הכי גבוהה שיש נוכל לפנות אל פטריק קליניק המציעים מגוון רחב של שירותים פסיכיאטריים מצוינים.

    אנחנו כאן למען השקט הנפשי שלכם..
    cloud
    cloud