המקום פועל במתכונת של מרכז גמילה בלבד ללא בית מאזן

התמכרות לקנאביס

ישנם לא מעט הרגלים שונים לא מעט אנשים, המצליחים להפוך למעין נחלה קטנה ומוגנת שמאפשרת לנו חלקה קטנה של שקט. הרגלים כמו כוס הקפה הראשונה בבוקר, הטיסה בתאריך ההוא שמצאנו שאין שם ישראלים בכלל ועוד שלל דוגמאות שונות ובריאות. אך, שימוש תדיר בסמים קלים כמו חשיש או קנאביס עלולים להוביל לשורה של פגיעות בחיי היומיום של המשתמשים ואף להוביל להתמכרות לקאנביס.

התמכרות זו כמו התמכרויות שונות, עלולה לפגוע בשורה של אופני בחיי המשתמש ולכן בבעיה שכזו מומלץ להיוועץ עם המומחים לתחום כמו פטריק קליניק. המציעים שורה של תוכניות גמילה ושירותים פסיכיאטריים מהשורה הראשונה.

איך לזהות התמכרות לקנאביס?

השפעת הקנאביס משתנה בהתאם לכמה סיבות, החל מסוג הקנאביס ועד לאופי ושימוש התדירות. ישנם סברות כי כל חומר פועל אחרת על מבנה אישיות כזה  או אחרת, אך הסימנים עלולים להופיע כחרדות קיצוניות או ערך עצמי מאוד נמוך. לצד זאת, ישנם כאלו אשר יחוו התמכרות לקנאביס דרך נדודי שינה, פרנויות שונות ובתדירויות שונות ועוד סימנים אחרים.

כל אלו עלולים להצטרף גם אל תחושה של "תקיעות", כאשר המכורים "נשארים" מאחור ואינם מתפתחים בתחומי החיים השונים ויכולים להתבטא החל מהמישור הזוגי ועד לחיי עבודה, השכלה וכו. כל אלו עלולים גם כן להעיד אל סימנים של התמכרות לקנאביס ועלולים לפגוע במשתמש בשלבים שונים במהלך החיים.

דרך טובה להתנקות לאחר התמכרות לקנאביס

ישנם לא מעט דרכים להגמל מהתמכרות לקנאביס, חלקם יכולים להתחיל במפגשים קבוצתיים, בטיפולים בליווי אישי ועל ידי פסיכולוגים ובעוד דרכים כאלו ואחרות. לצד כל אלו, חשוב להבין כי השימוש בקנאביס "יושב" על בעיה רגשית שאינה פתורה, שכן ליווי אישי עלול לעזור גם בפתירת הבעיה ולבסוף גם להפסקה בשימוש או להפחתה משמעותית בו.

לכן, בחיפוש אחר ליווי מקצועי ואמין, ובעיקר בכדי להעניק לאהובים לנו את הטיפול הטוב ביותר עבורם. מומלץ להגיע אל פטריק קליניק. המציעים צוות מקצועי ומיומן בתהליכי גמילה שונים, מתקני שהייה מעולים לתוכניות סגורות, טיפולים תרופתיים מתקדמים ובעיקר יחס אישי וליווי פרטני מהרגע הראשון ועד לחזרה אל השגרה.

    אנחנו כאן למען השקט הנפשי שלכם..
    cloud
    cloud