המקום פועל במתכונת של מרכז גמילה בלבד ללא בית מאזן

התמכרות לאלכוהול

בעולם בו אנו חיים ישנם לא מעט הרגלים שונים אשר עלולים לאיים על שגרת חיינו, אחד מאותם הרגלים הנחשב לדי נפוץ בעולם המערבי ובעולם בכלל הוא ללא ספק התמכרות לאלכוהול. התמכרות זו עלולה להוביל לכדי הרס של ממש אצל חיי המכורים, בין אם במישור של עבודה ובין אם במישור של זוגיות וחיי חברה. השפעות של התמכרות לאלכוהול עלולות להיות חמורות מאוד, ועל כן הטיפול בהם אמור להיעשות בהקדם האפשרי. בבחירת קליניקה ראויה לתהליך של גמילה מאלכוהול, מומלץ להגיע אל קליניקת פטריק קליניק המציעה מגוון שירותי גמילה שונים, מתקני שהייה מעולים וצוות מקצועי וזמין לאורך כל שעות השהייה במקום.

סימנים מקדימים להתמכרות לאלכוהול

בכדי לבחון מצבים של התמכרות לאלכוהול ישנם כמה פרמטרים אשר עלולים לעזור לנו להבחין אם אנו סובלים מהתמכרות שכזו, או שאחד מהאהובים לנו סובל מכך. הפרמטר הראשון הוא כמובן חיי משפחה שכן אבא או אמא מכורים לאלכוהול, עלולים להזניח את הילדים בצורה תכופה תוך כדי הזנחה של התחייבויות שונות שלהם או של ילדיהם. הפרמטר השני הוא כמובן הסיכון הסביבתי שקיים אצל המכורים, שעלולים בין היתר לסכן את הסובבים אותם, בין אם בנהיגה תחת השפעת אלכוהול ועד לקבלת החלטות שגויות.

סימנים אלו יכולים להפוך קיצוניים יותר בהמשך החיים שכן התמכרות זו, עלולה להוביל גם לאובדן של מערכות יחסים חשובות, פיטורין ובמקרים קיצוניים אפילו הפרה של חוקי תנועה וסיבוכים שונים אל מול החוק.

לקבל עזרה נכונה לאחר התמכרות לאלכוהול

במקרים של התמכרות לאלכוהול חשוב בראש ובראשונה להגיע למצב בו המכור מודה, שכן רק דרך הודאה ניתן לטפל בהתמכרות נוראית שכזו. אך מעל לכל ניסיון גמילה מהתמכרות זה מצריך לא רק תעצומות נפש גדולות, אלא גם אסטרטגיה מתאימה ומדויקת למידותיו של המכור, שכן תוכל לטפל בתחום הנפשי, הפיזי וכמובן התמודדות עם מקרים דומים בהמשך.

ובבחירה של קליניקה או מקום נכון לשיקום מגמילה מאלכוהול, פטריק קליניק מהווים את הבחירה המושלמת לגמילה מכל סוג של סם, דרך טיפולים תרופתיים חדשים, צוות מנוסה ומקצועי ומתקני שהייה מעולים.

    אנחנו כאן למען השקט הנפשי שלכם..
    cloud
    cloud