המקום פועל במתכונת של מרכז גמילה בלבד ללא בית מאזן

גמילה ממריחואנה

החיים מזמנים עבור רובנו לא מעט מקרי קיצון ומשבר, כאלו אשר יגרמו לנו לחשוב כי אנו זקוקים לעזרה דרך חומרים כאלו ואחרים על מנת להתמודד עם אותם מצבים. צעירים רבים לעיתים פונים לא פעם אל סם המריחואנה, שלו סגולות טבעיות רבות אך בין היתר גם עלול לגרום להתמכרות מצד המשתמשים בו. על כן, גמילה ממריחואנה עלולה להיות מנת חלקם של לא מעט מהצעירים, ואפילו של כמה מאנשים מבוגרים שאנו מכירים. לכן, בחירה בתהליך גמילה היא אמיצה וחשובה לשם עצמה, עם זאת מומלץ כי כל הליך גמילה ייעשה תחת ידיים מקצועיות ומנוסות כמו של פטריק קליניק.

כל הסיבות למה – גמילה ממריחואנה

גמילה ממריחואנה עלולה להוות הליך לא פשוט אלו העוברים אותו, הוא דורש תעצומות נפש לא קטנות וחלק לא קטן מאלו העוברים אותו עלולים להיכשל לאורך התהליך. אך, הסיבות ללמה להיגמל ממריחואנה הן רבות כאשר הן מתחילות בעצלות יתרה של המשתמשים בתדירות גבוהה, המתאפיינת בעיקר בדחייה של עשיית דברים מהותיים וחושבים לאורך החיים שלהם.

אבל לצד זאת, התלות שבפרח יכולה לגרום למשתמשים בו לחוש כי הם תלויים בו, שכן אין דבר או סיטואציה שאינם מסוגלים לעבור בלעדיו או שמא יהיה הרבה יותר "נחמד" אם יהיו תחת ההשפעה של הסם. ובשל התלות והדחיינות שעלולה לנבוע עימו ישנם עוד סימפטומים שונים המלווים מכורים למריחואנה.

מספר סימפטומים לאחר גמילה ממריחואנה

לצמח המריחואנה כמו שציינו ישנם הטבות והקלות בריאותיות שונות, כמו הקלה בכאבים והרגשת מצב רוח מרוממת. לכן חלק מהליך של גמילה ממריחואנה עלול לגרום לתחושה של חוסר נעימות, חוסר תכליתיות ואפילו התגברות בתחושת התלות ואף החלפה של הסם בסמים אחרים. לכן הליכים כאלו אמורים להיעשות בידי מומחים להליכי גמילה, אשר ידעו להתאים את ההליך למידותיו של המטופל מבלי לפגוע בשגרת החיים

ובכדי לקבל טיפול אפקטיבי וחיוני בגמילה ממריחואנה או בכל סם, ניתן להיעזר בכישוריהם של פטריק קליניק המובילה בטיפולים נרחבים בגמילה, הפרעות נפשיות שונות ומספקת שירותים מקפים הכוללים מתקני שהייה, צוות מקצועי וזמין לאורך כל היממה ועוד.

    אנחנו כאן למען השקט הנפשי שלכם..
    cloud
    cloud