המקום פועל במתכונת של מרכז גמילה בלבד ללא בית מאזן

גמילה מהתמכרויות

סיפורי הצוות או מכתבי תודה

תהליך גמילה מהתמכרויות

אחד הטיפולים הארוכים והנפוצים בשנים האחרונות הוא לא אחר מאשר גמילה מהתמכרויות, שכן אלו הפכו בין היתר למיני מגפות עתק המאיימות לעיתים לסחוף אליהן את כל האוכלוסייה מבלי שאנו נשים לב לכך. מכיוון שלכל אחד ואחת מאיתנו ישנה התמכרות קלה, בין אם אנו מבקשים לשתות את כוס הקפה שלנו בכל בוקר ובין אם אנו דורשים ללא תנאי ודיחוי את הטיסה הבאה שלנו לחול.

כל אלו לעיתים עלולים לחרוג מפרופורציה ולאיים עלינו או על הסובבים אותנו, לכן טיפול בבעיות התמכרות שונות מומלץ לעשות אצל המומחים כמו פטריק קליניק המתמחים בטיפול בהתמכרויות מכל תחום וסוג.

איך נדע מתי להתחיל גמילה מהתמכרויות

כמו שציינו מעל ישנם לא מעט סוגים של התמכרויות שונות, אך חשוב לדעת מתי מומלץ לנו להגיע לטיפול גמילה מהתמכרויות כאשר ישנם סימפטומים בולטים שיוכלו לעזור לנו לזהות מתי. אחד הסימפטומים הבולטים הוא כאשר הצורך לבצע פעולה מסוימת, גובר על ההשלכות שעלולות לנבוע מעת המעשה.

כמו למשל שתיית אלכוהול מופרזת, שכן היא עלולה לא רק לגרום להשלכות הרסניות ביחסים הבין אישיים של המכור והסובבים אותו אלא לגרום לו לסיבוכים שונים אל מול החוק ועד לכדי פגיעה עצמית. על כן, הכרה בנקודות קיצון אלו, חשובות בכדי להבדיל בין ההתמכרות שהופכת ללא בריאה לבין הרגל שיכול להוות חלק מחיינו ללא הפרעה קיצונית בשגרה.

כיצד מתחילים תהליך של גמילה מהתמכרות

כמו שציינו מעל ישנם לא מעט סוגים של התמכרויות, אשר מסוגלים להוביל אותנו אל הליך של גמילה מהתמכרויות. אך, ההתמכרויות הראשיות והנפוצות כיום אלו הן התמכרויות אחר סמים קלים וקשים, התמכרויות עבור הימורים קטנים וגדולים, אלכוהול, תרופות מרשם ועוד. התמכרויות אלו עלולות להביא תוצאות הרסניות לחיי המכורים ולסובבים אותם, לכן יש לטפל בהתמכרויות אלו מהר ככל הניתן.

לכן, בחירה שכזו אמורה להתבצע תחת לא מעט שיקול דעת, שכן לצאת לתוכנית גמילה הוא צעד אמיץ וחשוב. ובבחירה של מקום שכזה מומלץ להגיע אל פטריק קליניק המציע שורה של שירותים פסיכיאטריים מקצועיים ועזרה מגוונת ורחבה בהתמכרויות שונות ומגוונות.

cloud
cloud