המקום פועל במתכונת של מרכז גמילה בלבד ללא בית מאזן

גמילה מאלכוהול

מרכז גמילה מאלכוהול

הליך ההתמכרות מורכב דרך מספר שלבים שונים, אשר עלולים להופיע בצורה ניכרת אצל המכורים ולעיתים להסתירם בצורה מאוד מתוחכמת. כך או כך במקרים של התמכרות וצריכה מוגברת בחומרים כמו אלכוהול, מומלץ להגיע אל טיפול מכוון ומקצועי, אשר יוכל לא רק לספק מענה פיזי לתהליך הגמילה אלא לשלב תוכניות גמילה שונות המתאימות למטופל. על כן, מרכז גמילה מאלכוהול אמור לקחת חלק מרכזי בהליך הגמילה, בו יוכלו לקבל המטופלים חווית גמילה מוצלחת, כלים נכונים להתמודדות בעתיד ובעיקר מסגרת מכילה. את כל אלו ניתן לקבל דרך פטריק קליניק המציעה מגוון שירותי גמילה, החל מאלכוהול ועד לכדורי מרשם.

סיפורי הצוות או מכתבי תודה

לפני שמגיעים אל מרכז גמילה מאלכוהול

הליך ההתמכרות בדומה להליך הגמילה ולעיתים אף קשה ממנו, דורש מהמכור כוחות נפשיים גדולים כאשר בראשיתם עומדת ההודאה בדבר ההתמכרות. הודאה זו חשובה בהליך הגמילה, שכן בלעדיה הגעה אל מרכז גמילה מאלכוהול עלול להיות חסר ערך ואף בזבוז זמן של המטופל ושל הצוות הטיפולי. בנוסף לזאת מחקרים מראים כי הודאה של המטופל בבעיה, תורמת להצלחת תהליך הגמילה ואף תורם לרמת המוטיבציה בזמן הגמילה.

לצד כל אלו, חשוב לדעת כי מסלול התמכרות לאלכוהול איננו מנת חלקם של מספר שכבות באוכלוסייה או פופולרי רק בקרב בני הנוער, אלא יכול להיות מנת חלקם של לא מעט קבוצות אוכלוסייה ללא כל שוני בגיל, מצב סוציואקונומי או משתנים כאלו ואחרים.

שלבים ראשונים בהליך גמילה מאלכוהול

אם הבחנו כי אדם קרוב לנו מכור לאלכוהול, הגעה אל מרכז גמילה יכול להיות פתרון מעולה אך ישנם פתרונות נוספים שנוכל להיעזר בהם. הראשון מבניהם הוא דרך פנייה אל הרשות המקומית, בה ניתן לקבל אבחנה ולעיתים גם אלטרנטיבות וטיפולים שונים לשיקום וגמילה. עם זאת בפנייה אל מרכז גמילה באופן פרטי, חשוב להכיר כי בחלק מהמקרים תינתן השתתפות עצמית של עד לשש מאות שקלים.

ובבחירה של מוסד פרטי עבור הליכים מסוג זה, פטריק קליניק אמור להוות המקום המושלם לכל הליכי הגמילה, עם מתקנים ברמה גבוה, צוות טיפולי מנוסה ותוכניות גמילה אישיות.

מכון גמילה מאלכוהול

לא רבים מבין החברים הכי טובים שלנו ואפילו אנחנו עצמנו, עלולים למצוא את עצמנו במצב של התמכרות.

לשם כך, לפעמים לא צריך יותר מידי מלבד פציעה חמורה המתלווה אל פגיעה נפשית ובקלות נהיה מכורים לאיזה שהוא הרגל לא בריא שלנו. בעליות אלכוהול לפעמים מתעוררות בקרב אנשים החווים טראומה או אובדן קשה, לא פעם הם מזיקים רבות לסביבה שלהם ולעצמם עד שמתעורר הרצון להירשם למכון גמילה מאלכוהול. שלב הרישום הוא אף פעם לא מאוחר מידי, לכן בבחירת מקום איכותי המעניק שירותים פסיכיאטריים מהטובים בארץ מומלץ להגיע אל פטריק קליניק.  שם נוכל לקבל מתקני שהייה מעולים, פעילויות פנאי מעשירות ושירותים נלווים אחרים.

איך לבחור מכון גמילה מאלכוהול?

במהלך בחירה של מכון גמילה מאלכוהול, חשוב שנדע האם המכון אכן מתמחה בשירותים אלו והאם הוא מציע מספר רב של אלטרנטיבות של טיפול. שכן בזכות שני אלו המשמעות של התהליך יכולה להיות שונה לחלוטין, שכן לא רק שמטופלים שונים לעיתים דורשים סוגים שונים של טיפול אלא שגם התמכרויות שונות דורשות סוגים שונים של גמילה.

יתרה מכך, חשוב שנכיר את העלויות של תהליך גמילה זה, שכן תהליך בריא ונכון אמור להיות מלווה עם מנעד של אנשי צוות ומקצוע לשירותיו של המטופל בכל שעות היממה. כך שמחירם של מכוני גמילה מאלכוהול עלולים להיות לעיתים גבוהים, אבל מעניקים תמורה רחבה לעלות שלהם.

אווירה ומקצועיות

עוד מאפיין שיש לשקול בעת בחירה של מכון גמילה מאלכוהול, הוא כמובן המקצועיות של רמת הצוות במקום, החל מההכשרה של בעלי המקום ועד להכשרתם של העובדים, הרופאים המטפלים ושאר אנשי הצוות הטיפולי. משמעות הדבר שככל שרמת המקצועיות תהיה גבוהה כך גם הטיפול, שכן מחירם של מוסדות אלו אינם זול יחסית ויש לבחור אותם בקפידה תוך השוואה רבה וגם דרך קבלת המלצות שונות.

לכן, אחת ההמלצות שלנו על מכון שכזה, הוא ללא ספק פטריק קליניק המעניקים שירותי גמילה רחבים החל מסמים ועד לכדורי שינה, עם צוות בעל ניסיון עשיר בהליכים אלו וטיפול אישי ומתקדם.

מרכז גמילה מאלכוהול פרטי

הליכי גמילה משתייה חריפה נחשבים לתהליכים הדורשים מהנגמלים לא מעט תעצומות נפש, לא רק מהם אלא גם מהסביבה הקרובה אליהם. שכן מכורים רבים עלולים לשלם מחירים חברתיים כבדים, החל מחרם בשל התנהגויות לא רצוניות ועד לאיבוד מקום העבודה וקריירה מקצועית. על כן מומלץ לבצע הליכי גמילה משתייה חריפה דרך מרכז גמילה מאלכוהול פרטי, שיוכל להעניק למטופלים את הבית בו ניתן לא רק לקבל טיפול והכוונה אלא גם הכלה מקצועית וכלים פרטיים אל המשך החיים. לכן בבחירת מוסד שכזה, מומלץ להגיע אל פטריק קליניק המציעים שירותי גמילה, שירותים פסיכיאטריים מהשורה הראשונה.

למה חשוב להגיע אל מרכז גמילה מאלכוהול פרטי?

המציאות היומיות מורכבת עבור מרבית האנשים, כאשר חלק לא קטן מהאוכלוסייה בוחר להתמודד עם מציאות זו דרך חומרי תיווך שונים כמו כדורי שינה, אלכוהול או קנאביס. אבל מהרגע בו המטופל מרגיש מוכן להתחיל הליך של גמילה, מומלץ לא להותיר אותו בידי קבוצות מתנדבים ומסגרות חד פעמיות אלא להשקיע בהליך זה דרך הגעה אל מרכז גמילה מאלכוהול פרטי.

כך נוכל להבטיח לא רק תכנים מעולים אשר יעזרו בהתמודדות עם המציאות המורכבת, אלא נקבל מתקנים נאותים לשהות בהם, ארוחות ברמה גבוהה וכמובן תוכנית אשר תותאם אל כל מטופל בצורה פרטנית. כל אלו לא רק חשובים לקיום הליך גמילה, אלא הכרחיים בדיוק כמו רצונו של הנגמל להתחיל בהליך.

פרמטרים בזמן בחירת מרכז גמילה מאלכוהול פרטי

אבל בחיפוש אחר מרכז גמילה מאלכוהול פרטי, חשוב גם להכיר כמה פרמטרים חשובים במיוחד בכדי לבצע את הבחירה הנכונה. ראשית, מומלץ להבין את סוג ההתמחות של הצוות המקצועי במרכז, את אזורי השהייה למטופלים וכמובן להכיר בפעילויות הפנאי השונות שאמורות לא רק "לאוורר" את המטופלים אלא לעזור ולהעצים אותם.

לכן, בחיפוש אחר מכונים פרטיים עבור גמילה, נוכל לחסוך את החיפוש הארוך ותנאים שונים להשוואה דרך בחירה חכמה בפטריק קליניק. המציעים כיום מנעד שירותים פסיכיאטריים הכוללים תהליכי גמילה מכל סוג, חלופות אשפוז בדרכים שונות וכמובן צוות מקצועי והדרכתי שילווה אותנו מהרגע הראשון.

cloud
cloud